Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
25
Четвер
квітня
чисте небо
11° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Відтепер бібліотеку Сумського державного університету можна знайти у  міжнародному каталозі бібліотек «Lib-web-cats» («Library web site and catalogs»). У ньому міститься довідкова інформація про понад 140 тисяч бібліотек із 172 країн світу, їх веб-сайти, автоматизовані бібліотечні системи, посилання на он-лайн ресурси тощо. Нині лише 14 університетських бібліотек України потрапили до цього каталогу.

Нагадаємо, що за допомогою каталогу «Lib-web-cats» можна швидко знайти різні типи бібліотек із будь-якої країни, користуватися їхніми веб-сайтами, переглядати електронні каталоги в онлайн-режимі тощо. Каталог   «Lib-web-c ats»  є безкоштовним онлайновим Інтернет-ресурсом.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
399
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua