Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
19
Вівторок
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Відтепер бібліотеку Сумського державного університету можна знайти у  міжнародному каталозі бібліотек «Lib-web-cats» («Library web site and catalogs»). У ньому міститься довідкова інформація про понад 140 тисяч бібліотек із 172 країн світу, їх веб-сайти, автоматизовані бібліотечні системи, посилання на он-лайн ресурси тощо. Нині лише 14 університетських бібліотек України потрапили до цього каталогу.

Нагадаємо, що за допомогою каталогу «Lib-web-cats» можна швидко знайти різні типи бібліотек із будь-якої країни, користуватися їхніми веб-сайтами, переглядати електронні каталоги в онлайн-режимі тощо. Каталог   «Lib-web-c ats»  є безкоштовним онлайновим Інтернет-ресурсом.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
604
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua