Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

11 квітня в літературній вітальні бібліотеки СумДУ відбулася година історії «Злочин без строку давності» до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів. Цей день відзначають на честь інтернаціонального повстання в’язнів концтабору в Бухенвальді 11 квітня 1945 року.

Під час зустрічі доцент кафедри історії СумДУ Наталія Лобко розповіла першокурсникам статистичні дані, географію концентраційних таборів. Вони дізналися про умови утримання в’язнів, їх примусову працю та жахливі медичні експерименти.

Крім того, студенти переглянули сучасний фільм із використанням документальної хроніки «Концлагеря. Дорога в ад». Бібліотекар Алла Крекшина представила книжкову виставку «Витоки та історія великого злочину».

Наприкінці години історії присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Захід організувала кафедра історії СумДУ спільно з бібліотекою та відділом позанавчальної роботи.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua