Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

11 квітня в літературній вітальні бібліотеки СумДУ студенти познайомилися з творчістю конкурсантів XXV Міжнародного фестивалю авторської пісні та пісенної поезії «Булат». Молода поетеса Тетяна Жилкіна (м. Конотоп) представила студентам філософську, пейзажну поезію та любовну лірику. Бард Сергій Бобир (м. Васильків Київської області) виконав романси під гітару.

Літературно-музичний вечір подарував слухачам щирі емоції та натхненний настрій. У віршах і піснях звучали роздуми про сенс життя та пошуки себе у світі, радість і смуток, красу і любов.

Під час концерту Тетяна в метафоричному слові розкрила «сердечну» тему про жіноче щастя, ніжність, розставання та прощення. Як розповіла дівчина, вона пише вірші з 11 років. Нині займається в літературній студії «Джерела».

Пісні у виконанні Сергія прозвучали на слова Євгена Товстухи, Леоніда Первомайського, Олени Теліги, Євгена Плужника і навіть Святого Франциска Ассізького. Бард принципово обирає не найбільш відомі тексти і, поклавши їх на музику, надає їм нового змісту.

Захід організували відділ позанавчальної роботи, бібліотека СумДУ та клуб авторської пісні "Булат".

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua