19
П'ятниця
липня
хмарно
21° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Диплом Сумського державного університету визнано у Хашимітському Королівстві Йорданія. Про це зазначається в рішенні Міністерства вищої освіти та наукових досліджень Йорданії від 30.01.2013 та листі Міністерства №3/1/904 від 4.02.2013.

З цього приводу 16 квітня СумДУ відвідала йорданська делегація на чолі з Радником з культурних зв’язків Відділення в Україні Посольства Хашимітського Королівства Йорданії в Російській Федерації Мохаммадом Аль-Збуном. Керівництво університету та гості обговорили перспективи науково-технічного співробітництва, студентських обмінів та збільшення контингенту студентів із Йорданії в СумДУ. Сторони засвідчили зацікавленість у підписанні угоди про співпрацю та окреслили аспектиїї реалізації.

Радник з культурних зв’язків Мохаммад Аль-Збун висловив упевненість, що якість підготовки в СумДУ відповідає європейському рівню та наголосив на намірах налагодити науково-освітні контакти з університетом.

«Сумський державний університет – потужний науково-освітній комплекс, що активно розширює інтернаціональні зв’язки. Лише у 2012 році виконувалися 110 міжнародних грантів. Діють програми подвійних дипломів із університетами Німеччини, Швейцарії, Польщі тощо», – зазначив ректор Анатолій Васильєв. За його словами, університет готовий прийняти студентів з Йорданії. Головне, на переконання ректора, – їх базові знання та бажання вчитися.

Нині в закладі створені всі умови для якісного навчання та комфортного проживання іноземних громадян. Прийомом і розміщенням студентів у гуртожитках опікується окремий структурний підрозділ – Департамент роботи з іноземними громадянами, а на кожному факультеті – заступник декана по роботі з іноземними громадянами. Крім того, іноземні студенти постійно залучаються до художньої самодіяльності та спортивного життя університету.

Представники делегації ознайомилися з інформаційно-бібліотечним центром та новим навчально-науковим корпусом СумДУ.

Нагадаємо, що діяльність Сумського державного університету у сфері навчання іноземних студентів, у тому числі й студентів з Йорданії, розпочалася близько 20 років тому. Нині в університеті здобувають освіту близько 1250 іноземних студентів із майже 60 країн світу.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
414
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
918
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua