Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

18 квітня в літературній вітальні бібліотеки СумДУ відбувся освітній захід «Чорнобиль: незакінчена історія», присвячений Дню пам’яті Чорнобильської трагедії, для першокурсників спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища».

«Минуло 27 років із дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. За цей час виросло покоління, яке про цю трагічну подію знає лише з книг, кінофільмів, телепередач та спогадів героїчних людей – учасників ліквідації наслідків глобальної катастрофи. Кількість постраждали сягає дев’яти мільйонів осіб, а  уражена територія остаточно очиститься від радіації через 24 тисячі років», – зауважив к. т. н., асистент кафедри «Прикладної екології» Іван Козій.

У своїй розповіді він торкнувся різноманітних аспектів Чорнобильської катастрофи, які, безумовно, стали цікавими та корисними для майбутніх студентів-екологів: масштаби та соціально-екологічні наслідки аварії, автореабілітаційні процеси в екосистемах зони відчуження тощо.

Під час зустрічі студенти переглянули документальний фільм «Попіл Чорнобиля» та ознайомилися із книжковою виставкою, яку підготували працівники бібліотеки.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua