Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

22 квітня у рамках заходів «Дні Львова в м. Суми» львівська делегація на чолі з міським головою Андрієм Садовим та міський голова Сум Геннадій Мінаєв обговорили зі студентами Сумського державного університету роль міста у розвитку держави.

«Українські міста – генератори позитивних змін, а тому їх мешканцям важливо дізнаватися більше один про одного та об’єднуватися заради розбудови країни. Завдання кожного із нас – бути кращим від того, яким був учора, а завтра  – кращим, ніж сьогодні»,– поділився зі студентами формулою успіху мер Львова Андрій Садовий. Зокрема, він виокремив п’ять невід’ємних складових ефективного розвитку міста: відкритість до світу, економічний прагматизм, самоорганізація, охорона здоров’я, підтримка науки та освіти.

За словами львівського очільника, протекція науки і освіти в СумДУ знаходиться на високому рівні. Яскравий тому приклад – бібліотечно-інформаційний центр СумДУ. «Я вражений обсягом примірників (понад 2,5 млн.) та доступністю до світової літератури. Цей показник є беззаперечною ознакою того, що СумДУ є одним із найкращих фундаментально-освітніх центрів в державі». Андрій Садовий переконаний, що в СумДУ є потенціал стати одним із кращих вишів у Європі.

Наприкінці зустрічі мер Львова запросив усіх присутніх завітати на відпочинок до національно-культурної столиці України та відчути колорит відкритого до світу міста Лева.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua