Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

У літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету студенти-активісти обговорили з польським волонтером Матеушем Каміонкою діяльність студентського самоврядування в Польщі та Україні. Зустріч ініціював студентський деканат факультету електроніки та інформаційних технологій за підтримки громадської організації «Студентське братство Сумщини».

Розповідь волонтера про студентське самоврядування Польщі супроводжувалася презентацією та відеороликами. Студентів СумДУ цікавили шляхи підвищення студентської активності та вдосконалення роботи студентського самоврядування у своїй альма-матер.

Нагадаємо, Матеуш завітав до Сум у рамках волонтерської програми EVS на сім місяців, протягом яких він ділиться досвідом, проводить уроки та майстер-класи з менеджменту та PR.

За словами голови громадської організації «Студентське братство Сумщини» Дмитра Тіщенка, ця зустріч – підтвердження того, що студенти прагнуть до європеїзації. Це лише одна з низки запланованих громадських ініціатив. Із його слів, Сумський державний університет сприяє співпраці активної молоді з Євросоюзом, зокрема із Польщею, та дає новий імпульс реалізації креативних студентських ідей у життя.

Тетяна Заворотько,
відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua