Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

27 квітня факультет іноземної філології та соціальних комунікацій зібрав у літературній вітальні бібліотеки СумДУ представників Асоціації випускників ІФСК. Цього року Асоціація відсвяткувала першу річницю свого існування. На зустріч завітали випускники спеціальностей «Переклад» та «Журналістика», викладачі та студенти факультету.

Студентський деканат ІФСК підготував колоритну концертну програму, перенісши випускників у далекі студентські роки. У свою чергу випускники подарували рідному факультету «Подяку» за материнську та батьківську любов, за знання, за уміння та навички, які відтепер щодня демонструють на робочому місці.

Голова Асоціації випускників, випускниця спеціальності «Журналістика» 2010 року Інна Битюк наголосила, що один рік − це не час для підбиття підсумків, оскільки проводилася лише організаційна робота: «Нашим головним завданням стає зближення колишніх студентів між собою та навколо альма-матер. Ми плануємо розвиватися і розширювати зв’язки й надалі. Наступний рік присвятимо роботі з осередками в різних областях України та за кордоном,  адже багато випускників нашого факультету – і журналістів, і перекладачів – живе та працює за межами України. Тож хочеться побажати, щоб діяльність нашої Асоціації перейшла кордони України і була помітна й за її межами».

Заступник голови Асоціації, випускниця спеціальності «Переклад» 2007 року Ярославна Дзюкаєва закликала студентів вже сьогодні долучатися до розвитку Асоціації випускників ІФСК: «Студентські роли плинуть швидко і вже через кілька років ви з гордістю поповните лави випускників».

Заступник декана Олена Сушкова щиро привітала випускників у стінах університету та запевнила, що двері СумДУ та факультету іноземної філології та соціальних комунікацій для них відкриті завжди.

Наостанок студенти запропонували випускникам залишити кольорові відпечатки руки, які залишаться в музеї студентського деканату ІФСК.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
156
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua