Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Із нагоди Дня Перемоги в Сумському державному університеті відбулася низка тематичних заходів: зустрічі з ветеранами, акція «Добрий ранок, ветерани!», літературно-музичний вечір.

Під час акції «Добрий ранок, ветерани!» працівники відділу позанавчальної роботи, профспілкового комітету співробітників СумДУ та комплексу громадського харчування привітали по домівках 24 ветеранів Великої Вітчизняної війни – колишніх працівників СумДУ. У ході спілкування винуватці свята цікавилися життям університету, передавали вітання колегам, разом із гостями співали пісні воєнних років.

«Приємно, що нас не забувають», – зізналися ветерани. На знак шани та подяки за життєвий подвиг вони отримали квіти та продуктові набори.

У Медичному інституті СумДУ пройшов тиждень пам’яті «Пам’ятаємо. Вшановуємо. Славимо». Під час зустрічі з ветеранами студенти почули спогади про війну, дізналися їх цікаві життєві історії.

На літературно-музичному вечорі «Схиляємо голови в глибокій пошані перед воїнами-визволителями, воїнами-переможцями, перед солдатськими вдовами і дітьми війни», що пройшов в бібліотеці Медінституту,  звучали пісні та поезії, присвячені Великій Вітчизняній. Присутній на святі учасник бойових дій В’ячеслав Рибець розповів, що пішов на фронт у 17 років та дійшов разом із радянським військом до Берліну. Марфа Слободян поділилася спогадами про те, як її родина допомагала партизанському загону на Путивльщині .

Ветеранів привітали голова профкому працівників СумДУ Валентина Боровик, директор культурно-мистецького центру Роман Левченко, провідний фахівець відділу позанавчальної роботи Неля Лінькова. Тематичну програму підготували співробітники бібліотеки, керівник театрального гуртка Яніна Кучкова та відділ позанавчальної роботи.

Із нагоди Дня Перемоги працювала книжкова виставка «Пам’ять про Вас збережемо, слава про Вас переможе віки». Вона познайомила студентів із творами світової літератури про буремні воєнні роки.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
155
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua