Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Відтепер студенти спеціальності «Журналістика» отримуватимуть одночасно два дипломи: український та польський, навчаючись за програмою подвійних дипломів. Це стало можливим завдяки договору про співробітництво між Сумським державним університетом та Вищою лінгвістичною школою у Ченстохові (Республіка Польща).

Співпраця навчальних закладів полягає у забезпеченні студентів СумДУ можливістю паралельного навчання у Польщі та отримання по його закінченні другого диплому освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за обраними напрямами. Паралельний навчальний процес передбачає впровадженням сучасних програм дистанційної освіти (E-learning) та інтерактивних технологій.

Студенти СумДУ матимуть персональний доступ до європейських інформаційно-навчальних програм та конкурсних стипендій «Erasmus», «Erasmus Mundus», «Leonardo da Vinci» для стажування в партнерських вищих навчальних закладах країн Європейського Союзу. На базі СумДУ та польської школи діятимуть літні мовні школи.

Зокрема, співробітництво сторін супроводжуватиметься академічними обмінами перепідготовкою та курсами підвищення кваліфікації працівників СумДУ та Вищої лінгвістичної школи, організацією спільних семінарів, конференцій, а також наукових та навчальних досліджень з подальшою публікацією у виданнях.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
218
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua