Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

15 травня в Сумському державному університеті стартувала програма підвищення кваліфікації з електронних засобів та дистанційних форм навчання для викладачів Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка та Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка.

Протягом курсу викладачі дізнаються про сучасні вітчизняні та іноземні інформаційно-бібліотечні системи, роботу з відкритими освітніми ресурсами, інтернет-технології для освітніх комунікацій, системи комп’ютерного тестування, розробку дистанційного навчального курсу, підтримку в актуальному стані веб-ресурсів тощо. Дисципліни викладатимуть висококваліфіковані співробітники СумДУ.

Крім того, гості ознайомляться із Центром комп’ютерних технологій СумДУ, Центром систем та засобів масової комунікації, он-лайн студією, Юридичною клінікою, кімнатою «Студентський лелека». По завершенні програми викладачі отримають свідоцтва державного зразка.

«За дистанційною освітою – майбутнє. Цим шляхом вже активно рухаються провідні ВНЗ Європи та світу. Нині спільне завдання працівників вищої школи – запроваджувати досвід авторитетних університетів світу в системі дистанційного навчання Сумщини. СумДУ теж має значні напрацювання в галузі ІТ-технологій та є регіональним науково-методичним центром з дистанційної освіти. Матеріально-технічна база закладу дозволяє втілювати проекти на найвищому рівні», – зазначив ректор Анатолій Васильєв.

В. о. декана факультету підвищення кваліфікації та післядипломної освіти Вікторія Божкова переконана, що дванадцятирічна практика СумДУ щодо впровадження дистанційного навчання та реалізація відповідного педагогічного експерименту в системі освіти дають підстави поширювати цей досвід серед вищих навчальних закладів України.

Нагадаємо, Сумський державний університет має ліцензії Міністерства освіти і науки України на дві програми підвищення кваліфікації для науково-педагогічних та педагогічних працівників: з інноваційної педагогічної діяльності та з електронних засобів та дистанційних технологій навчання.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua