Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

30 травня делегація Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника на чолі з ректором Ігорем Цепендою завітала до Сумського державного університету з метою обміну досвідом та налагодження подальшої співпраці вищих навчальних закладів.

Ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда зауважив, що у СумДУ панують академічність та університетський дух: «Ми вважаємо СумДУ одним із провідних класичних університетів в Україні, який займає лідируючі позиції у сфері розробок та впровадження ІТ-технологій у навчальний процес, а тому напрацювання СумДУ для нас дуже цінні». На його думку, СумДУ від інших класичних ВНЗ відрізняє домінування сучасних технологій в житті студентів.

Під час екскурсії представники СумДУ презентували гостям широкі можливості біблотечно-інформаційного центру, web-систему СумДУ, спеціалізовану Online-студію, за допомогою якої здійснюється двосторонній аудіо- та відеозв’язок викладача і студента. Делегація ознайомилася з технічними можливостями дистанційного навчання (E-learning), які забезпечують цілодобовий доступ до навчальної літератури, постійні консультації викладачів тощо.

Ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда засвідчив наміри про співробітництво із СумДУ у спільних наукових програмах з фізики, біології, астрономії тощо.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua