Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

У травні колектив Центру підтримки сім’ї СумДУ у партнерстві з Сумською обласною громадською організацію «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»» провели серію тренінгів для молоді «Рівні можливості – рівна відповідальність». Навчальні зустрічі проходили у рамках проекту з формування відповідального ставлення до репродуктивного здоров’я жінок «Збережи життя» за підтримки Програми «Здоров’я жінок України»  Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Учасниками тренінгів стали студенти Сумського державного університету, Сумського національного аграрного університету, Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка, психологи та педагоги сумських шкіл. Під час зустрічей присутні розглянули теми сімейних цінностей, безпечної репродуктивної поведінки та відповідального батьківства. Молодь мала можливість актуалізувати власні здібності, необхідні для прийняття свідомих рішень із питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я.

У найближчих планах Центру підтримки сім’ї СумДУ – низка цікавих пізнавальних заходів для молоді. Усі, хто бажають стати учасником чи волонтером, отримати консультацію з репродуктивного здоров’я, можуть звертатися в аудиторію Г-711 або за телефоном 68-77-96.

Нагадаємо, що ініціатива Сумського державного університету  з підтримки молодих студентських родин «Заклад, дружній до сім’ї» реалізується в рамках проекту Європейського Союзу.


Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua