Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
хмарно
1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

За результатами липневого «Ranking Web of Repositories» від Webometrics репозитарій Сумського державного університету посів другу позицію із 31 українських репозитаріїв.

У загальному світовому рейтингу електронний архів СумДУ знаходиться на 131 сходинці із 1650 можливих. У порівнянні з січневими показниками він піднявся на 8 позицій. 

Нагадаємо, що репозитарій СумДУ діє з січня 2011 року. Зараз кількість публікацій в архіві становить понад 32 тисячі. Кількість відвідувань сайту репозитарію протягом року склала понад 200 тисячі із 120 країн світу, кількість переглядів – понад мільйон.

Ректорат Сумського державного університету висловлює подяку вченим, співробітникам бібліотеки та програмістам за успішне втілення проекту Електронного архіву наукових публікацій науковців СумДУ.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності
 

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
90
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
709
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua