Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

 СумДУ співпрацюватиме зі словацькими освітянамиСумський державний університет відвідала делегація факультету машинобудівних технологій Технічного університету м. Кошице (м. Прешов, Словаччина) з метою налагодження співробітництва з факультетом технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ шляхом активізації програми академічної мобільності та проведення спільних наукових досліджень у лабораторіях України та Словаччини.

Під час візиту гості ознайомилися з науковим потенціалом факультету технічних систем та енергоефективних технологій, відвідали кафедри «Технологія машинобудування, верстати та інструменти», «Прикладна гідроаеромеханіка», «Опір матеріалів та машинознавство». Більш ґрунтовно обговорювали питання спільних українсько-словацьких науково-дослідних проектів на 2014–2015 роки.

Декан факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ Олександр Гусак зазначив: «Співпраця з країнами Дунайського регіону – один із пріоритетних напрямків розвитку міжнародних відносин на факультеті ТеСЕТ, а підписання договору між вищими навчальними закладами дозволить реалізувати найсміливіші амбіції».

Заступник декана факультету машинобудівних технологій Технічного університету м. Кошице Міхал Гатала висловив побажання щодо розширення співробітництва із СумДУ в галузі технології машинобудування, обробки матеріалів різанням та автоматизованих технологій проектування машинобудівних конструкцій.

Крім того, словацькі освітяни висловили зацікавлення в реалізації програм «включений семестр», «подвійний диплом» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр».

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua