Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

30 жовтня Сумський державний університет відвідала делегація Посольства Палестини в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Палестини в Україні, доктором Мохаммедом Аль-Асаадом. Керівництво університету та гості – радник, консул, перший секретар, третій секретар, голова відділу мас-медіа Посольства Палестини в Україні – обговорили перспективи науково-технічного співробітництва, студентських обмінів та збільшення контингенту студентів із Палестини в СумДУ.

«Диплом Сумського державного університету визнається в Палестині. Переконаний, подальше поглиблення співробітництва буде корисне для обох сторін», – зазначив Мохаммед Аль-Асаад.

Серед напрямів поширення співпраці, які зацікавили гостей, – навчання громадян Палестини в аспірантурі та клінічній ординатурі СумДУ, стажування, підвищення кваліфікації на базі вишу та участь у спільних наукових проектах.

У ході зустрічі ректор Анатолій Васильєв наголосив на науково-освітній спрямованості вишу, акцентував на розвитку дистанційної освіти та IT-технологій в СумДУ, зупинився на міжнародній діяльності університету.

Ректор зазначив, що інтерес палестинській стороні можуть представляти розробки СумДУ в галузі нанотехнологій, сонячної та вітрової енергетики, холодильного обладнання тощо.

Представники делегації ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, зокрема оглянули інформаційно-бібліотечний центр, новий навчально-науковий корпус, відвідали Медичний інститут, провели зустріч зі студентами із Палестини, кількість яких в СумДУ постійно збільшується.

Загалом в університеті здобувають освіту близько 1300 іноземних студентів із майже 60 країн світу.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua