Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

31 жовтня в Сумському державному університеті зібралися священнослужителі, працівники системи освіти і науки Сумщини, представники влади, керівники вищих, професійно-технічних і загальноосвітніх навчальних закладів, приходських недільних шкіл, які взяли участь в обласній єпархіальній науково-практичній конференції «Виховання християнських цінностей в сучасній системі освіти: історія, теорія, традиції, практика», присвяченій 1025-й річниці Хрещення Русі.

Тематика пленарних засідань стосувалася духовних орієнтирів у житті людини, просвітительської місії Православної Церкви, ролі та місця духовно-етичних цінностей в освітньому процесі вищої школи на прикладі Сумського державного університету.

«СумДУ приділяє суттєву увагу прищепленню молоді духовних цінностей. Ми проводимо системну роботу щодо виховання студентів як високоморальних, толерантних особистостей», – підкреслив ректор Анатолій Васильєв. За його словами, у закладі проводиться низка тематичних тренінгів, реалізуються відповідні проекти, активно діє студентський волонтерський рух.

Університет є власником унікального факсимільноговидання Пересопницького Євангелія, а також інших християнських стародруків. Наявність у СумДУ таких книжкових раритетів підкреслює налаштованість вишу на підвищення моральних цінностей молоді.

«У навчальних закладах молодь отримує не лише певний багаж знань. Освіта – процес становлення людини як образу її Творця. У нас завжди є свобода вибору, і необхідно, щоб цей вибір ми робили у бік добра», – висловив переконання архієпископ Сумський і Охтирський ПреосвященнійшийЄвлогій.

У рамках конференції викладачі духовно-етичних навчальних дисциплін розглянули теорію та практику сучасної школи, поділилися досвідом та методичними напрацюваннями. Православні педагоги мали можливість представили успішні приклади реалізації місії церковного просвітництва та виховання дітей на основі християнських духовних цінностей.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua