Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Другокурсники спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» Сумського державного університету взяли участь у філософському батлі на тему: «Любов – благо. Любов – зло». У літературній вітальні бібліотеки СумДУ студенти презентували власні проекти-роздуми, зроблені на основі аналізу уявлень різних філософів, про одну з найбільших хвилюючих таємниць світу – почуття любові.

Учасники розділилися на дві команди. Одна відстоювала позицію, що любов є суцільним благом, а інша, навпаки,– що любов є причиною усіх людські трагедій. Студенти використовували різноманітні способи схилити присутніх саме до своєї точки зору: розробили емблеми команди, слайд-шоу, відеоролики, декламували вислови відомих філософів, наводили приклади з власного досвіду. Таким чином команди демонстрували вкрай необхідні для їхньої майбутньої професії вміння – доносити до аудиторії своє бачення, переконувати у правоті своєї позиції.

Представники Центру підтримки сім’ї СумДУ, визнаючи за коханням фундаментальну життєву цінність, також приєдналися до батлу аби підтримати молодь та подарували усім учасникам заохочувальні призи.

Ініціатором заходу стала доцент кафедри філософії, політології та інноваційних та соціальних технологій  Тетяна Козинцева.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua