Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Бібліотека Сумського державного університету взяла участь у програмі «Відкритий Світ - Україна», що підтримується Центром лідерства «Відкритий світ» та фінансується Конгресом США. До складу делегації, що мала програму за темою «Бібліотеки та цифрові ресурси», увійшли представники п’яти кращих бібліотек України: СумДУ, Львівської політехніки, Києво-Могилянської академії, Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Хмельницької обласної наукової бібліотеки ім. М.Островського.

Під час поїздки до США, яка тривала з 6 по 17 листопада, заступник директора бібліотеки СумДУ Наталія Недбаєва відвідала Бібліотеку Конгресу США, Бібліотеку Джозефа Регенстейна Університету Чикаго, Бібліотечний центр Гарольда Вашингтона (найбільшу публічну бібліотеку Північної Америки), Бібліотеку Північно-західного університету, Бібліотеку Ньюберрі.

Колекцію Бібліотеки Конгресу США поповнила книга «Сумський державний університет: історія і сучасність», яку було видано до 65-річчя університету. Наталя Недбаєва передала книгу про наш університет керівнику департаменту з каталогізації Юрію Добчанському. Вона вже зареєстрована в каталозі Бібліотеки Конгресу США .

Цікавим і корисним для учасників програми стало спілкування з офіційними особами: у Вашингтоні, в Бібліотеці Конгресу відбулася зустріч з виконавчим директором Центру лідерства «Відкритий світ» Послом Джоном О’Кіфом, Послом Ф. Теффтом, який очолював посольство США в Грузії (2005-2009) та Україні (2009-2013), доктором Семом Потоліккіо, професором Джорджтаунського університету та іншими поважними особами. В стінах посольства України делегати мали зустріч з послом України в США Олександром Моциком та представниками Центру лідерства «Відкритий світ».

Крім професійної програми, делегати відвідали Чикагський культурний центр, Український Національний Музей Чикаго, Український інститут сучасного мистецтва.

Бібліотека та університет висловлюють велику подяку номінуючій організації – Києво-Могилянській фундації в Америці та проекту ElibUkr за участь у програмі, яка є пізнавальною, цікавою та корисною для кожного, кому пощастило взяти в ній участь.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua