Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Упродовж «Тижня Нобеля» в бібліотеці СумДУ відбулася низка науково-пізнавальних заходів, присвячених шведському інженеру-хіміку, підприємцю Альфреду Нобелю та престижній премії, яка за його заповітом щорічно присуджується за визначні досягнення у сферах науки, літератури та захисту миру.

Так, під час вікторин «Знавці нобелівської теми» студенти дізналися про історію заснування Нобелівського фонду, систему номінування на здобуття премії, Нобелівських лауреатів, механізм голосування та церемонію нагородження.

Студенти Медичного інституту взяли участь у науковій вікторині «Лауреати Нобелівської премії в галузі фізіології і медицини».

Окрім того, співробітники бібліотеки підготували книжкову виставку з даної теми.

У фондах бібліотеки Сумського державного університету представлено понад 300 джерел на Нобелівську тематику, у тому числі – підручники під авторством Нобелівських лауреатів, їх наукові праці та художні твори, науково-популярна література про життя і творчість, публікації у періодичних виданнях. Вся інформація наявна в електронному каталозі. Окрім того, інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки СумДУ розробив рекомендаційний список, що містить посилання на тематичні книги та статті з періодики, які можна знайти у фондах бібліотеки СумДУ.

«Проведення в університеті «Тижня Нобеля» сприяє популяризації науки, ознайомлює з визначними науковими досягненнями людства. Альфред Нобель як красномовний приклад служіння науці мотивує студентів СумДУ – майбутнє української науки – до здобуття нових знань і сумлінного навчання», – переконана бібліотекар Алла Крекшина.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua