Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

3-5 лютого куратори академічних груп, підготовчого відділення, заступники деканів з виховної роботи усіх факультетів СумДУ взяли участь у семінарі-тренінгу на тему: «Активізація професійного потенціалу. Усвідомлення професійних бар’єрів». Зустрічі проходили в літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету.

Семінар включав інтерактивні елементи, зокрема дискусії та практичні вправи. Під час тематичних ігор учасники спробували себе в ролі студентів, менеджерів, вчилися переконувати та передавати інформацію для більш ефективної комунікації зі студентами. Практичні психологи Прасковія Сахно та Людмила Колісник спонукали кураторів до самопізнання та самовдосконалення.

За словами в.о. начальника відділу позанавчальної роботи Наталії Гордієнко, в Сумському державному університеті значна увага приділяється розвитку особистості кожного учасника навчально-виховного процесу – від студента до професорського складу. Семінар-тренінг для кураторів мав на меті допомогти їм усвідомити власні професійні потреби, інтереси та цінності, активізувати внутрішні ресурси та креативний потенціал, розширити особистісний діапазон для підвищення професійної успішності.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
149
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua