Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

14 лютого Сумський державний університет відвідала делегація Республіки Бурунді (Африка). Серед іноземних гостей – Консул Міністерства вищої освіти та наукових досліджень Республіки Бурунді Емануель Тунгамвезе, ректор та декан факультету інженерних наук Університету Бурунді. Сторони окреслили перспективи співробітництва та обговорили проект договору про співпрацю.

«Для нас корисний досвід Сумського державного університету в багатьох сферах його діяльності, зокрема, науковій та міжнародній», – зазначив ректор Університету Бурунді Гастон Хакіза.

Під час зустрічі ректор СумДУ Анатолій Васильєв наголосив, що Сумський державний університет рухається шляхом розширення кола іноземних партнерів. Він акцентував на широкій географії іноземних студентів у СумДУ, розповів про науково-освітні здобутки та міжнародні зв’язки вишу.

Гостей зацікавили такі напрями співпраці, як академічні обміни викладачів, аспірантів і молодих  науковців, спільні наукові проекти і дослідження, навчання студентів з Бурунді в СумДУ. Серед наукових інтересів іноземні представники назвали інженерію, машинобудування, механіку, електромеханіку, економіку довкілля і природних ресурсів тощо.

Після офіційної частини делегація ознайомилися з матеріально-технічною базою університету.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua