Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

13 лютого студенти Сумського державного університету і старшокласники Сумських загальноосвітніх шкіл №21 та №27 з конкурсами, віршами і піснями відзначили День закоханих. Свято відбулося в літературній вітальні бібліотеки СумДУ.

В образі казкових німф студентки Оксана Іваніна, Олена Постельняк та Вікторія Мазіна інформували про передісторію свята. Присутні дізналися, що День Св. Валентина в Стародавньому Римі відзначався як фестиваль богині шлюбу Юнони. Їм розповіли цікаві факти про святкування Дня закоханих у різних країнах Європи.

Під час заходу звучали вірші сучасних поетів та класиків – Олександра Пушкіна, Михайла Лермонтова, Марини Цвєтаєвої, Омара Хайяма. Власні поетичні спроби представили студентки факультету іноземної філології  та соціальних комунікацій Тетяна Скляниченко, Альона Коваль, Олена Постельняк.

Солістка гуртка «Краяни» Вікторія Радченко подарувала глядачам пісні про кохання, а старшокурсники Сергій Оніщенко та Олександр Ковальов виконали авторську пісню «Зажди». Учасники гуртка «Краяни» Олеся Пономарьова та Сергій Оніщенко інсценували уривок з п’єси Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Окрім того, молодь долучилася до веселих конкурсів і літературної вікторини.

Ведучими свята були студенти СумДУ Оксана Опарій та Андрій Єрмоленко. Захід підготували співробітники відділу позанавчальної роботи та бібліотеки.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua