Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

25 лютого з нагоди Дня захисника Вітчизни в літературній вітальні бібліотеки СумДУ відбувся конкурс «Лицарі ХХІ століття».

Учасники демонстрували знання з історії виникнення та побуту Запорізької Січі, Полтавської битви, громадянської та Великої Вітчизняної воєн.

Студенти мірялися силами під час спортивних змагань, а у музичному конкурсі згадували пісні на військову тематику: часів Великої Вітчизняної війни, козацькі та сучасні.

У конкурсі взяли участь команди трьох факультетів: юридичного, технічних систем та енергоефективних технологій, електроніки та інформаційних технологій. За підсумками змагань перемогу здобув факультет ТеСЕТ. Глядачі долучилися до вікторини з історії створення радянської армії.

Програму підготувала керівник гуртка «Краяни», провідний фахівець відділу позанавчальної роботи Неля Лінькова. Ведучі – студентка спеціальності «Журналістика» Вікторія Радченко та майбутній юрист Денис Солоніна.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua