Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

У Медичному інституті СумДУ в лютому протягом тижня перебувала професор кафедри гігієни Медичного університету м. Плевен (Болгарія) Маріяна Рашева Стойновская. Під час поїздки вона провела цикл практичних занять і лекцій з теми «Гігієна праці та професійні хвороби».

Крім того, на семінарі, що проходив спільно зі співробітниками санітарно-епідеміологічної служби, учасники розглянули законодавство у сфері гігієни та екології та його приведення у відповідність до європейських норм.

Професор Стойновская відвідала лабораторії та наукові підрозділи медичного інституту. Сторони обговорили можливість наукового співробітництва в галузі охорони навколишнього середовища. Гостя із Болгарії відзначила високий рівень бібліотеки Сумського державного університету.

За результатами поїздки були напрацьовані домовленості про подальше співробітництво між Сумським державним університетом та Медичним університетом м. Плевен у сфері освіти і науки.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
156
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua