Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

В Сумському державному університеті відкрилася виставка, присвячена науковій роботі «Науково-теоретичні, технологічні та інноваційні аспекти підготовки та підвищення кваліфікації фахівців IT-галузі у вищих навчальних закладах».

Ознайомитися з матеріалами номінантів на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2014 року можна у віртуальному читальному залі бібліотечно-інформаційного центру (Б-213).

Наукова робота, створена протягом 2008-2013 років, налічує 14 монографій, 6 навчальних посібників, 7 патентів та авторських свідоцтв, 80 наукових статей у фахових виданнях, з яких 34 містяться у міжнародних наукових базах даних, у тому числі 9 – у базі даних SCOPUS.

Мета роботи полягає у підвищенні ефективності та якості комп’ютерної освіти шляхом розроблення та впровадження у навчальний процес вищої школи новітнього компетентністного підходу до підготовки та підвищення кваліфікації фахівців ІТ-галузі.

Дізнатися про роботу та колектив авторів, переглянути наукові матеріали можна на тематичному веб-сайті. Робота представлена до громадського обговорення, тож кожен має змогу висловитися, залишити відгуки і коментарі.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua