Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Про можливості використання науково-технічного потенціалу Сумського державного університету йшлося на зустрічі ректора СумДУ Анатолія Васильєва з заступником голови Сумської обласної державної адміністрації Андрієм Крамченковим.

Вони обговорили перспективи створення на базі СумДУ регіонального інформаційного ресурсу інноваційних розробок – механізм інтеграції науки та виробництва. Він покликаний сприяти інноваційним процесам у промисловості Сумщини, ефективному використанню природних і паливно-енергетичних ресурсів, охороні навколишнього середовища.

Інформаційний ресурс міститиме базу даних інноваційних розробок СумДУ та інших вишів; інтерактивний сервіс «Технологічні запити», що дозволить в онлайн-режимі розміщувати науково-технічні, конструкторські та виробничі запити підприємств; сервіси «Новини інновацій», «Науково-технічні заходи» тощо.

«Від наукових досягнень і розробок залежить інноваційний розвиток області й держави», – переконаний Андрій Крамченков.

Під час відвідування СумДУ посадовець ознайомився з  бібліотечно-інформаційним центром вишу, студією дистанційного навчання, дитячою кімнатою «Студентський лелека».

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua