Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Авторська студія «Батик» Тетяни Суркової представила художню виставку в Сумському державному університеті. Презентація відбулася 26 травня в літературній вітальні бібліотеки СумДУ.

Виставка з її яскравими кольорами передає настрій літа. На картинах – найрізноманітніші квіти, сонце, домашній затишок, пейзажі міста, краса природи, підводний світ, абстракції.

Студія зібрала представниць різного віку і професій. Захоплення батиком об’єднує викладача, бухгалтера, банківського працівника, журналіста, держслужбовця, лікаря, психолога та багатьох інших. Серед учасниць експозиції – доцент кафедри управління СумДУ Ганна Швіндіна, випускниці Сумського державного університету Альона Мюлінг, Інна Корчан та Аліна Челядіна.

Під час зустрічі присутні дізналися про техніку розпису по тканині. У батику окрім фарб використовується спеціальна суміш – резерв, що дозволяє розмежовувати кольори на фрагментах тканини.

За словами художниць, у студії вони не лише реалізують свою потребу до творчості, а й відпочивають від повсякденних турбот, спілкуються про художнє мистецтво, кіно і літературу.

Виставка діятиме упродовж літа кожного робочого дня з 9:00 до 16:30.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
87
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
709
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua