Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

30 вересня, до Всеукраїнського дня бібліотек, директора бібліотеки Сумського державного університету Тетяну Слабко нагороджено почесною відзнакою Української бібліотечної асоціації «За відданість бібліотечній справі». Тетяна Слабко працює в Сумському державному університеті 36 років, з яких 24 роки – на посаді директора Бібліотечно-інформаційного центру.

Розвинена високотехнологічна бібліотечно-інформаційна система СумДУ містить близько 3 мільйонів примірників на паперових носіях, електронну бібліотеку, що має доступ до найвідоміших електронних інформаційних баз світового інформаційного простору. Бібліотека університету є дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Бібліотека року». Репозитарій Сумського державного університету за результатами «Ranking Web of Repositories» від Webometrics знаходиться в ТОР-200 серед освітянських і наукових установ в світі та займає першу позицію в Україні.

Автоматизація та комп’ютеризація технологічних операцій бібліотечно-інформаційної діяльності, формування власних інформаційних електронних баз, забезпечення доступу до світових наукових ресурсів, забезпечення віддаленого доступу, пошукових можливостей і сервісів дозволили створити в університеті якісне освітнє середовище, відкрите не тільки для студентів і професорсько-викладацького складу університету, а й для громадськості. Досвід роботи, впроваджений в бібліотеці, постійно вивчається керівниками університетських бібліотек України.

Сумський державний університет вітає директора та колектив бібліотеки з професійним святом,бажає успіхів і нових творчих ідей!

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
156
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua