Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

У складі делегації були Аташе з питань університетського і наукового співробітництва, директор французько-українського центру університетського і наукового співробітництва Жіль Мамец та координатор французько-українського центру університетського і наукового співробітництва м. Київ Ольга Дорош.

Під час зустрічі зі студентами, що відбулася 10 жовтня, почесні гості розповіли про вищу освіту Франції. Презентація програм навчання у вишах Франції охопила весь спектр можливостей для студентів: від короткострокового навчання до довгострокового зі здобуттям диплому бакалавра або магістра. Апліканти мають право обирати між франкомовними та англомовними програмами. Студенти цікавилися умовами отримання стипендій та вимогами до вступників.

Після завершення презентації представники Посольства Франції в Україні обговорили з керівництвом Сумського державного університету перспективи майбутньої співпраці. 

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
155
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua