Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

21 жовтня першокурсники СумДУ відвідали бесіду «Поговоримо про етикет» в літературній вітальні бібліотеки СумДУ. Зі студентами спілкувався директор комплексу громадського харчування Олександр Чеховський.

Присутні обговорили культуру поведінки в суспільстві та етикет за столом. А саме, сервірування столу, правила поведінки за столом, використання столових приборів для різних страв.

Також присутні говорили про права споживачів, розглянулице питання на конкретних прикладах. Студенти цікавилися особливостями комплексу громадського харчування СумДУ, дискутували на тему молекулярної кухні, що зараз набуває популярності, запитували про ціноутворенняв закладах громадського харчування.

Крім того, для студентів співробітниками бібліотеки було розгорнуто книжкову виставку про культуру поведінки і діловий етикет.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua