Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

11 листопада в рамках студентських вітань «Від ВУЗу до ВУЗу»до Сумського державного університету завітали активісти студентського самоврядування усіх вишів обласного центру.

Гостей, а саме студентів Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, Української академії банківської справи, Сумського національного аграрного університету та Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, зустріли хлібом і сіллю. На імпровізованій сцені, у холі перед актовою залою, університети привітали СумДУ із Днем студента творчими номерами та символічними подарунками. До привітань долучився начальник управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації Дмитро Лантушенко. Він вручив грамоти студентським деканам СумДУ Оксані Опарій та Олександру Ковальову.

Студентські активісти СумДУ провели для гостей екскурсію цікавими та визначними місцями університету. Відвідали бібліотечний корпус, центр підтримки сім’ї, танцювальну залу навчально-наукового корпусу, де зараз проходять репетиції до міжуніверситетського конкурсу «Stud Dance», санаторій-профілакторій та Медичний інститут.

Гості були задоволені дружнім прийомом, який влаштувала велика студентська родина СумДУ.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua