Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

24 листопада іноземні студенти СумДУ з Об'єднаної Республіки Танзанії розповіли про свою східноафриканську країну, що на березі Індійського океану. Національна зустріч відбулася в літературній вітальні бібліотеки СумДУ. Студенти виконали державний гімн під фортепіанний супровід, поінформували про культурні особливості Танзанії, підготували міні-концерт.

Присутні дізналися про етимологію назви країни. Вона походить від двох державних формацій Танганьїка і Занзібар, які об’єдналися в 1964 році. Танзанія приваблює тисячі туристів з усього світу завдяки екзотичній природі: сафарі по національних парках, дайвінг, найвища точка Африки – гора Кіліманджаро.

«Маю багато знайомих з Танзанії, які здобували вищу освіту в Сумському державному університеті. Саме вони рекомендували мені цей виш. У СумДУ, окрім навчання, відвідую тренування з карате, займаюся музикою. Брав участь у конкурсі «Містер іноземний студент», – поділився враженнями про навчання студент Медичного інституту СумДУ Джон Кусіга.

«Моя сестра була задоволена рівнем знань у СумДУ, тож і я вирішила обрати цей виш. Подобається українська культура, люди. Залюбки смакую українським борщем. Викладачі відповідально ставляться до своєї роботи, завжди готові допомогти студентам», – розповіла майбутній лікар Анніа Ндосса.

 

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua