Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

21 листопада у Сумському державному університеті вперше відзначили день спеціальності «Телекомунікаційні системи та мережі», набір на яку здійснено у 2014 році.

Урочистий вечір з нагоди Дня робітників радіо, телебачення та зв’язку пройшов у літературній вітальні СумДУ. На свято завітали студенти, викладачі, аспіранти та випускники кафедри електроніки і комп’ютерної техніки.

Першокурсники дали урочисту клятву студента, показали відео, відзняте спеціально до дня спеціальності. Із професійним святом присутніх привітали завідувач кафедри електроніки і комп’ютерної техніки, доктор фізико-математичних наук, професор Анатолій Опанасюк та доктор технічних наук, професор Олексій Борисенко.

Студенти спеціальності «Телекомунікаційні системи та мережі» оволодівають навичками використання спеціалізованих мережевих програмних засобів і роботи в комп'ютерних мережах, навчаються створювати прикладне програмне забезпечення для телекомунікаційних мереж і мобільних приладів, а також проектувати нові телекомунікаційні, інформаційні та транспортні мережі, цифрові системи передачі та комутації даних, монтувати та налагоджувати цифрові та оптичні модулі мереж будь-якого рівня складності.

 

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
156
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua