Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
хмарно
1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Студенти познайомилися з обрядовими традиціями календарних свят Катерини та Андрія. Народознавча зустріч відбулася 3 грудня в літературній вітальні бібліотеки СумДУ.

Під час театралізованого дійства  з  українськими примовляннями та піснями учасники відтворили народні обряди. Так, на жіноче свято Катерини (7 грудня) дівчата ворожили на долю і на нареченого – закликалисудженогона вечерю, ворожили на вишневих гілочках, ходили до криниці дивитися на своє відображення, кидали чобіт через ворота, спалювали нитку долі. На парубоцьке свято Андрія (13 грудня) хлопці влаштовували змагання за шматочок калити – обрядового калача, що символізує добробут.

Глядачі частували національними стравами – варениками та пиріжками, а також взяли участь у тематичній вікторині.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
89
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
709
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua