Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

17 січня у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету студентам,  викладачам та широкому загалу представили книгу «Партизанський маркетинг у соціальних мережах. Інструкція з експлуатації для SMM-менеджера». Автор видання - тренер та консультант з маркетингу Сергій Щербаков. Він відзначив, що книга є настільним посібником та інструкцією для фахівців сфери SMM. Це перша книга автора, ідея написання якої з’явилася після виконання ряду замовлень для клієнтів з бізнес-сектору.

Сергій Щербаков більше двох років тісно співпрацює з науково-методичним Бізнес-центром, що діє на базі кафедри економіки та бізнес-адміністрування СумДУ. За цей час провів в університеті 15 заходів з маркетингу – тренінгів, зустрічей, майстер-класів для студентів, підприємців, громадських діячів.

Книга «Партизанський маркетинг у соціальних мережах. Інструкція з експлуатації для SMM-менеджера» вийшла накладом 2000 примірників і призначена для виконавців сфери SMM (менеджерів, спеціалістів, фрілансерів), керівників (директорів, власників, начальників SMM-відділів), усіх, хто розвиває бізнес за допомогою соціальних мереж та Інтернету.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
149
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua