Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

4 лютого відбувся семінар для представників профспілки Сумського державного університету щодо діяльності центру підтримки сім’ї СумДУ.

Учасникам розповіли про можливості для викладачів і студентів, які надає центр щодо формування відповідального ставлення до батьківства, здорового способу життя, принципів гендерної рівності в родині та суспільстві. На семінарі присутні переглянули тематичне відео та розглянули фактори, що впливають на репродуктивне здоров’я.

Іншим компонентом ініціативи, до якої долучилися представники профспілки, стало проведення в умовах СумДУ процедури гендерного аудиту. Учасники спробували себе в інтерактивних вправах, під час яких опрацювали питання гендерного маркування, а також зробити експрес-аналіз дотримання принципів гендерної рівності безпосередньо у своїх структурних підрозділах. У подальшому передбачено проведення розширеної процедури гендерного аудиту, яка дозволить не лише оцінити власні робочі місця з позицій їх гендерної чутливості, а й спрямувати зусилля на покращення умов всього простору СумДУ – навчального, наукового, робочого тощо.

Як зазначила фахівець центру підтримки сім’ї Юлія Савельєва, ініціатива СумДУ «Університет, дружній до сім’ї» діє в рамках проекту «Збережи життя» (USAID). З її слів, тренінги та інформаційні матеріали на тему відповідального ставлення до репродуктивного здоров’я і планування сім’ї доступні профактиву СумДУ та всій університетській спільноті.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua