Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Сумський письменник, журналіст, головний редактор газети «Панорама» Євген Положій поділився професійним досвідом зі студентами-журналістами. Творча зустріч відбулася 26 лютого в літературній вітальні бібліотеки СумДУ.

Під час зустрічі письменник окреслив свій творчий шлях (романи «Дядечко на ім’я Бог», «По той бік пагорба», детектив «Вежі мовчання» тощо), поділився враженнями від подорожей до Індії, Китаю, Південно-Східної Азії, познайомив із персонажами власних книг та авторськими проектами.

У рамках проекту «Вічна пам’ять героям», ініційованого Євгеном Положієм, журналісти газети «Панорама» поспілкувалися з батьками, родичами, друзями загиблих в АТО воїнів Сумщини. Результат  роботи  – «Книга пам’яті», що містить живі історії про звичайних героїв, які волею долі потрапили в незвичайні та надзвичайні обставини.

Презентуючи роман «Риб’ячі діти», виданий у 2014 році, письменник занурив присутніх у калейдоскоп персонажів та їх життєві історії. Книга розповідає про егоїзм і пихатість, що руйнують і роз’єднують, про жорстокість війни, про вміння прощати. Студенти мали нагоду почути уривки з роману у прочитанні автора.

Наостанок Євген Положій закликав студентів більше читати і подорожувати. Саме ці речі, на його переконання, допомагають пізнавати світ. Крім того, він дав професійні поради майбутнім журналістам і відповів на їх запитання.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua