Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

4 березня у Сумському державному університеті відбулася презентація стипендіальної програми стажувань на провідних підприємствах Німеччини, зокрема, у відомих компаніях Deutche Bank, Bosch, Deutsche Bahn, Siemens та Deutche Welle.

Вже не вперше СумДУ зустрічав координатора проектів Європейського офісу Торгово-промислової палати України Мартіна Ройтера, який провів цей захід для студентів та аспірантів університету.

Починаючи з вересня 2015 року студенти та аспіранти України вперше розпочнуть стажування в рамках цієї програми. Провідні німецькі підприємства пропонують 25 вакансій для українських стажерів. Наразі розпочинається набір на стажування 2016 року. До участі у програмі запрошуються студенти 3-5 курсів, випускники та аспіранти економічних, технічних спеціальностей і студенти-медійники.

Програма надає фінансову підтримку майбутнім стажерам у вигляді щомісячної стипендії та відшкодування витрат на проїзд,  медичне страхування і проживання. Заявки приймаються до 31 травня 2015 року.

Детальніше про перелік документів та процес подання заявок можна дізнатися у відділі міжнародного співробітництва (група міжнародної академічної мобільності, Б-308, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Програма «Internship Program of German Business for Ukraine 2015» заснована за спільної ініціативи Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, Комітету з економічних відносин зі Східною Європою, Торгово-промислової палати України та Німецького товариства міжнародного співробітництва.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua