Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Вечір авторської поезії зібрав поціновувачів віршованого слова 10 березня в літературній вітальні бібліотеки СумДУ.

Зі своєю творчістю присутніх ознайомили дев’ять студентів факультету іноземної філології та соціальних комунікацій: Олександра Токар, Світлана Ступіна, Євгеній Яненко, Вікторія Валюх, Анастасія Мальована, Сергій Чирков, Тетяна Горбань, Катерина Гончарова та Альона Коваль. Звучала філософська, любовна лірика, авангардистські мотиви, були відчутні ремінісценції з Франсуа Війоном, Сергієм Єсеніним.

Музичним супроводом вечора стали пісня гурту «Скрябін» у виконанні студентів Сергія Шаповалова та Ангеліни Білан, а також сольні авторські пісні Сергія Шаповалова та Анастасії Сошко.

Під час заходу студенти вшанували пам’ять Тараса Шевченка.

За словами третьокурсниці спеціальності «Журналістика» Олександри Токар, навчання в університеті допомагає розвивати творчі здібності. «Віршую ще зі школи. Поетичні вечори для мене – це така неймовірна енергія! Люблю ділитися своєю поезією, адже вірші покликані бути прочитаними і почутими», – розповіла студентка.

Студент спеціальності «Журналістика»
Іван Бондаренко

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua