Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Сумський державний університет долучився до Всеукраїнської ініціативи «День батька». З цієї нагоди 18 вересня в літературній вітальні СумДУ відбулося відзначення переможців творчого конкурсу малюнків та есе серед школярів Сумщини «Мій люблячий дбайливий тато». На конкурс надійшло близько 400 робіт з усієї області, з яких обрано 25 найкращих.

«За гармонійний розвиток особистості дитини несуть відповідальність обоє батьків. Саме тому, завдяки подібним конкурсам, ми популяризуємо свідоме батьківство», – акцентувала координаторка проектів гендерного ресурсного центру СумДУЮлія Савельєва.

«Сподіваємося, що з кожним роком святкування Дня батька отримуватиме все більший розголос, а татусі пам’ятатимуть, що піклування, увага й турбота батька надзвичайно важливі для розвитку щасливої, повноцінної та самодостатньої дитини», – зазначила керівниця координаційного центру гуманітарної політики СумДУНіна Світайло.

Власним досвідом поділився присутній на святі багатодітний батько Юрій Капустянський: «Як батько десяти дітей можу з упевненістю сказати, що головне – розуміння і бажання батька долучатися до процесу виховання і дозвілля дітей. Тоді знайдуться для цього і час, і сили».

Організатори заходу – Центр дозвілля молоді, департамент соціального захисту населення Сумської ОДА, центр підтримки сім’ї СумДУ, гендерний ресурсний центр СумДУ.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua