Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Музично-поетичний вечір з осіннім колоритом відбувся 24 вересня в літературній вітальні бібліотеки СумДУ. 

Під час поетичної частини вечора студенти декламували тематичні вірші. Першокурсниця Юлія Лазуткіна представила власноруч виготовлених ляльок-мотанок та розповіла про їх символізм. Крім того, дівчина прочитала авторські вірші.

Студентка Анна Микитенко виконала пісні «Про осінь» та «Ой на горі ярмарок», а першокурсник Богдан Власенко заспівав під гітару авторську пісню «Відлітай».

Крім того, глядачі переглянули театралізовані сценки з народного побуту, дізналися рецепт гарбузової каші, а також взяли участь в осінній вікторині.

Вечір підготували учасники гуртка «Краяни» відділу позанавчальної роботи.

Завдяки подібним заходам студенти вивчають українські традиції, звикають бути на публіці, розвивають артистизм, сценічну майстерність, поетичні здібності та розуміння образного слова.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua