Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

6 листопада Сумський державний університет відвідала делегація Київського університету імені Бориса Грінченка. Столичних колег зацікавив досвід СумДУ з інформатизації, дистанційної освіти, управління, фінансових питань, оцінювання якості вищої освіти.

Ректор СумДУ ознайомив гостей з ідеологією університету, яка ґрунтується на пріоритеті науки, інноваційних технологій та різновекторній міжнародній діяльності. Анатолій Васильєв зупинився на механізмах менеджменту в університеті, нормативній базі, фінансовій системі вишу, мотиваційних заходах, зокрема, прийнятими у виші положеннями про преміювання за публікації наукових статей, видання посібників, підручників, призові місця в конкурсах, захист дисертацій тощо.

Крім того, на зустрічі йшлося про інфраструктурний розвиток СумДУ (введення в дію санаторію-профілакторію, спортивно-оздоровчого центру «Універ», стоматологічного корпусу); соціальні проекти університету, серед яких – матеріальна допомога на оздоровлення, суттєві знижки на відпочинок у таборі «Універ» дітям та онукам співробітників тощо.

Під час відвідування СумДУ делегація ознайомилася з бібліотечно-інформаційним центром, онлайн-студією, кімнатою для дітей «Студентський лелека», санаторієм-профілакторієм, Медичним інститутом, стоматологічним корпусом.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua