Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
19
Вівторок
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

З нагоди Міжнародного дня студента представники студентського самоврядування сумських вишів відвідали Сумський державний університет в рамках проекту «Від ВНЗ до ВНЗ».

Дружня студентська родина СумДУ організувала гостям теплий прийом. У холі біля актової зали студенти сумських вишів отримали творчі вітання від учасників вокальних та хореографічних студій. Потім активісти студентського ректорату СумДУ провели для них екскурсію в бібліотечно-інформаційний центр, Медичний інститут, санаторій-профілакторій.

«Такі заходи об’єднують сумське студентство. Ми маємо можливість побачити виші зсередини, а також познайомитися між собою, аби в майбутньому обмінюються креативними ідеями, реалізовувати спільні акції», – переконаний студентський ректор СумДУ Олександр Товкус.

Проект «Від ВНЗ до ВНЗ» організований Центром дозвілля молоді.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
604
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua