Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
25
Четвер
квітня
чисте небо
11° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

З нагоди Міжнародного дня студента представники студентського самоврядування сумських вишів відвідали Сумський державний університет в рамках проекту «Від ВНЗ до ВНЗ».

Дружня студентська родина СумДУ організувала гостям теплий прийом. У холі біля актової зали студенти сумських вишів отримали творчі вітання від учасників вокальних та хореографічних студій. Потім активісти студентського ректорату СумДУ провели для них екскурсію в бібліотечно-інформаційний центр, Медичний інститут, санаторій-профілакторій.

«Такі заходи об’єднують сумське студентство. Ми маємо можливість побачити виші зсередини, а також познайомитися між собою, аби в майбутньому обмінюються креативними ідеями, реалізовувати спільні акції», – переконаний студентський ректор СумДУ Олександр Товкус.

Проект «Від ВНЗ до ВНЗ» організований Центром дозвілля молоді.

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
399
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua