Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

З 12 по 14 січня фахівцями психологічної служби та відділу позанавчальної роботи Сумського державного університету  проведено семінари з елементами тренінгу на тему  «Емоційний інтелект у структурі професійної компетентності».

Учасниками семінарів стали куратори груп перших курсів навчання п’яти факультетів СумДУ.На їх думку, така форма роботи корисна як для досвідченого куратора, так і для молодого, який тільки-но розпочинає свою роботу зі студентами.  Загалом на сьогодні навчання пройшли 34 куратори.  

Як запевнюють фахівці психологічної служби, організація та проведення таких семінарів – це інноваційна форма роботи, під час якої наголос робиться саме на інтерактивність. На користь таких новацій спеціалісти відмовилися від традиційних лекційних форм. Інформаційна складова доповнюється блоком практичних вправ, що значно підвищує ефективність роботи.

У ході семінарів з елементами тренінгів, які проводяться вже п’ятий рік поспіль, для презентацій активно використовуються сучасні медіа-засоби. Це значно поліпшує роботу та результативність. Як наголошують самі учасники семінарів, з року в рік завдяки цим заходам вони прослідковують особистісне зростання. Їх мета - актуалізація, систематизація знань, вмінь та навичок; мобілізація внутрішніх ресурсів особистості для підвищення ефективності спілкування та вирішення проблем.

Для кураторів Медичного інституту семінари будуть проведені 25 та 26 січня.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua