Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
23
Вівторок
квітня
хмарно
10° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

За результатами 2015 року філологи Сумського державного університету здобули перші місця у міжнародному проекті GISAP. Загалом Сумський державний університет посів перше місце за напрямком «Філологічні науки в Національній першості з наукової аналітики» та у відкритій Євро-Азіатській першості з наукової аналітики. Таким чином СумДУ випередив інші університети України та ВНЗ Казахстану, Росії, Болгарії, Грузії, Молдови. Наукові доробки філологів Сумського державного університету  були високо оцінені вченими різних країн.

Лінгвісти СумДУ кафедри германської філології Світлана Швачко, Ірина Кобякова, Ольга Шуменко, Олена Назаренко, Віталій Дорда, Ольга Жулавська постійно беруть участь  у конференціях з філології в рамках даного проекту, виборюючи призові місця, сертифікати та винагороди.

Global Іnternatіonal Scіentіfіc Analytіcal Project (Лондон, Великобританія) об’єднує вчених із різних країн світу з метою просування на світовий рівень передових ідей, теорій і концепцій в усіх сферах наукової думки, а також підтримки інтересу громадськості до питань і досягнень академічної науки.

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
378
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua