Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
22
П'ятниця
березня
чисте небо
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

За результатами 2015 року філологи Сумського державного університету здобули перші місця у міжнародному проекті GISAP. Загалом Сумський державний університет посів перше місце за напрямком «Філологічні науки в Національній першості з наукової аналітики» та у відкритій Євро-Азіатській першості з наукової аналітики. Таким чином СумДУ випередив інші університети України та ВНЗ Казахстану, Росії, Болгарії, Грузії, Молдови. Наукові доробки філологів Сумського державного університету  були високо оцінені вченими різних країн.

Лінгвісти СумДУ кафедри германської філології Світлана Швачко, Ірина Кобякова, Ольга Шуменко, Олена Назаренко, Віталій Дорда, Ольга Жулавська постійно беруть участь  у конференціях з філології в рамках даного проекту, виборюючи призові місця, сертифікати та винагороди.

Global Іnternatіonal Scіentіfіc Analytіcal Project (Лондон, Великобританія) об’єднує вчених із різних країн світу з метою просування на світовий рівень передових ідей, теорій і концепцій в усіх сферах наукової думки, а також підтримки інтересу громадськості до питань і досягнень академічної науки.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua