Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

25 квітня у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету було проведено захід «Дзвони Чорнобиля», присвячений 30-й річниці трагічної події – аварії на Чорнобильській атомній електростанції.  Захід організовано фахівцями відділу позанавчальної роботи та бібліотеки СумДУ.

Запаленими свічками й скорботною хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих під час ліквідації аварії на ЧАЕС та від її страшних наслідків. Звучали імена вогнеборців, які першими кинулися на захист всесвіту від трагедії – Володимира Правика, Віктора Кібенка, Миколи Ващука, Василя Ігнатенка, Миколи Гітенка, Володимира Тищури.

Студентам переглянули кінохроніку тих подій. Особливої атмосфери заходу додавало музичне оформлення, на фоні якого учасники гуртка «Краяни», студенти першого курсу факультету іноземної філології та соціальних комунікацій - Юлія Лазуткіна, Ірина Білик, Анастасія Гудиліна, Оксана Волошенко – декламували вірші про біду в Чорнобилі.

Учасники заходу відзначили, що чорнобильська трагедія постійно нагадує про відповідальність перед наступними поколіннями за збереження навколишнього середовища та недопущення екологічних катастроф.

Завдяки пізнавально-інформативному заходу «Дзвони Чорнобиля» молодь ознайомилася з правдивими фактами трагічної події, яка сталася 26 квітня тридцять років тому. Ця інформація дозволить їм реально дивитися на стан речей і передавати з покоління в покоління пам’ять про людей,  які безвинно загинули у боротьбі з екологічною катастрофою, з повагою ставитися до навколишнього середовища та оберігати його заради майбутнього.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
156
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua