Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Низку тематичних заходів нещодавно було проведено відділом позанавчальної роботи, інформаційно-бібліотечним Центром та учасниками гуртка «Краяни» для першокурсників Сумського державного університету.

26 вересня для студентів-першокурсників проведено захід «Державні символи та обереги, традиції українського народу». Ведучі «перенесли» присутніх у далеке минуле наших предків, познайомили з вексиологією (прапорознавство), розповіли про історію козацьких стягів та багато іншого. Окрасою заходу стало виконання тематичних пісень і віршів про державні символи. На завершення всі присутні разом заспівали Гімн України.

27 вересня в Літературній вітальні СумДУ відбувся поетичний конкурс серед студентів І-го курсу факультету іноземної філології та соціальних комунікацій. На святі були присутні студенти-старшокурсники, які вже видали свої збірки: Андрій Єрмоленко, Богдан Власенко, Юлія Лазуткіна. Вони увійшли до складу журі, яке оцінювало таланти юних конкурсантів.

У результаті проведеного заходу переможцями стали: Вікторія Кобзенко та Катерина Шестак.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua