Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Науковці кафедри германської філології та студенти спеціальності «Переклад» Сумського державного університету Міжнародний День перекладача цього року відзначили разом з колегами з Євразійського національного університету ім. Л.М. Гумільова. Вони взяли участь у міжнародній конференції «Мовна свідомість та етнічна культура в контексті євразійського простору», яка пройшла 26-27 вересня у місті Астана (Казахстан). В ході конференції професор Світлана Швачко, професор Ірина Кобякова й доцент Наталія Таценко представили світові свої нові дослідження в сфері лінгвістичної свідомості та ментального простору.

Міжнародний День перекладача відзначають за ініціативи Міжнародної Федерації Перекладачів 30 вересня, починаючи з 1991 року.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
218
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua