19
П'ятниця
липня
хмарно
21° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Перед святом захисників України та Днем українського козацтва в літературній вітальні Сумського державного університету відбувся конкурс для юнаків, який вже став традицією - «Козацька слава невмируща!». Сучасні козаки демонстрували свій інтелект, обізнаність у сфері козацького побуту, історії створення та розвитку Запорізької Січі. Організацією займалися відділ позанавчальної роботи, учасники гуртка «Краяни», інформаційно-бібліотечний центр СумДУ.

Комунікабельність і винахідливість показали козацькі розвідники у виїзному конкурсі «Взяття язика». Військову стратегічну хитрість і стійкість учасники виявили в конкурсах «Рубаки» та «Козаки-водолази». Оскільки справжні козаки не тільки воювали, а й майстерно володіли різними видами мистецтва – грали на музичних інструментах, співали, танцювали, - то сучасні козаки-конкурсанти, продовжуючи славні традиції, теж виконували козацькі пісні та станцювали «Бойовий гопак».

Журі одностайним рішенням віддали перемогу команді козаків факультету технічних систем та енергоефективних технологій. Переможці та всі учасники були нагороджені грамотами та поласували смачною випічкою, яку виготовили майстри-кондитери комплексу громадського харчування СумДУ.

Також із нагоди святкування Дня українського козацтва у спортивному залі Медичного інституту СумДУ проведено спортивно-розважальний конкурс «Козацькі розваги». Участь у змаганнях взяли: збірна команді МІ - курінь «Козаки», «Спорт» – курінь «За Україну» та «Фізична реабілітація» – курінь «Гайдамаки». На учасників чекало дев’ять різноманітних конкурсів, в ході яких вони демонстрували свої фізичні можливості: «Збирання врожаю», естафета з

м’ячем «Хвиля», «Пролізь через обруч» та інші.

Переможцями стали збірна команда МІ – «Козаки». Друге місце посіли студенти спеціальності «Спорт»; третє - «Фізичної реабілітації».

Всі учасники отримали грамоти та солодкі подарунки.

Разом з тим до Дня захисника України в студентському клубі «Спортлайн» 12-13 жовтня для студентів СумДУ було організовано перегляд фільмів «Аеропорт» і «Тарас Бульба».

18 жовтня студенти зустрілися з учасником АТО, одним з оборонців Донецького аеропорту Ярославом Лапіним.

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
414
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
918
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua